СЕМЕНІВСЬКОМУ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ ЛЮДМИЛІ МИЛАШЕВИЧ ВРУЧИЛИ ОРДЕН «БЕРЕГИНЯ УКРАЇНИ»

Дата: 08.06.2017 10:33

Фото без описуМинулого місяця, 18 травня в Києві в Будинку офіційних прийомів Уряду відбулася заключна частина міжнародного проекту «Я — Українка», який започаткував Український інформаційно-видавничий центр «Галактика».

Він здійснюється за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Адміністрації Президента, Кабінету міністрів України, керівників місцевого самоврядування, обласних та районних адміністрацій тощо. На урочистому засіданні Семенівському селищному голові ОТГ Людмилі Милашевич було присвоєне народне звання «Берегиня України» з врученням ордену, Грамоти «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книги Пошани «Я — Українка».
Проект розповідає про жінок, які поєднали наполегливу працю і любов до України для блага та розквіту нації. Вони возвеличують країну, множать здобутки, вражають своєю вдачею, шляхетністю і милосердям. Невід’ємною частиною проекту стала підготовка та випуск книги «Я – Українка», сторінки якої розстеляють рушники жіночих доль. Серед них і доля Людмили
Павлівни, яка вже понад 19 років очолює Семенівську селищну раду. Розповіді про багатьох українок стануть прикладом для інших. Серед знаменитих постатей є імена, які менш відомі широкому загалу, та не менш значимі в історії
країни. Це керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості,
спеціалісти різних галузей, громадські та політичні діячі, благодійники, митці та інші.

Джерело - "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ТИЖНЕВИК ГОЛОС ГРОМАДИ"