A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Випуск 2017 у Семенівській музичній школі

Дата: 31.05.2017 10:37
Кількість переглядів: 1193

Минулого тижня 26 травня 2017 року в актовій залі Семенівської дитячої музичної школи за участю учнів, батьків та гостей селища, пройшло урочисте зібрання з нагоди вручення свідоцтв про закінчення початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу випускникам школи.

Привітати з цією подією до школи завітало багато гостей: учні і випускники школи, їх батьки, керівництво району та селища, колеги по роботі, друзі та шанувальники музики.

З вітальними словами до випускників звернулися голова Семенівської районної ради Віктор Юрченко, завідуюча Семенівським відділом культури, туризму та архіву Ірина Удовиченко, заступник селищного голови з гуманітарних питань Алла Оніпко та директор дитячої музичної школи Іван Андоійович Саражин.

У вітальному слові, директор школи Іван Андрійович привітав випускників і вручив їм свідоцтва, та нагородив почесними грамотами учнів своєї школи за кращі показники, на усих обласних змаганнях.

Почесні гості побажали учням залишатися ж такими щирими і добрими, творчими й щасливими, цілеспрямованими та життєрадісними,  якими запам’яталися вони вчителям навчального закладу, здоров'я та успіху на їхньому життєвому шляху і вручили випускникам солодкі подарунки. Також було нагороджено учителів музичної школи, грамотами та подяками за старанну та сумлінну працю.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт, в якому взяли участь випускники та учні школи. Гості свята мали можливість послухати виступ талановитих дітей.

На завершення свята директор школи висловив впевненість у тому, що ким би не стали випускники Семенівської дитячої музичної школи – робітниками, лікарями, юристами, бізнесменами – світ краси, музики, в якому вони провели дитячі роки, назавжди наснажить їх відчуттям гармонії та коханням до життя.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора