Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

1 вересня - День знань

Дата: 01.09.2017 10:12
Кількість переглядів: 896

Фото без описуУ нашій країні щороку 1-го вересня відзначається свято День знань

Свою назву він отримав завдяки тому, що є першим днем осені, коли починається новий навчальний рік у всіх  школах, а також середніх і вищих навчальних закладах нашої країни.

День знань - це свято для всіх учнів, студентів, їх батьків, вчителів і викладачів, а також усіх тих людей, які хоч якось пов'язані з обслуговуванням школярів і студентів.

Але традиційно найбільше йому радіють ті, хто в цей день вперше йде до школи. Можна сказати, що 1 вересня для першокласників і першокурсників починається зовсім нове життя. Цей день є для них дуже хвилюючим і незабутнім.

У всіх населених пунктах нашої країни 1-го вересня можна бачити велику кількість красиво одягнених першокласників, крокуючих з букетом квітів в школу. Там для них проводяться урочисті лінійки, присвячені початку навчального року, а також уроки світу, стали вже традиційними. Для першокласників дзвенить їх перший шкільний дзвінок. В учнів інших класів теж є привід для радості, адже вони знову зустрічаються з улюбленими вчителями та шкільними товаришами.

Це свято не тільки педагогів і учнів, він також покликаний підкреслити важливість освіти в нашій країні.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора