У СЕМЕНІВЦІ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНАМИ

Дата: 18.07.2016 10:40

До Семенівського відділення поліції на зустріч завітали ветерани  та просто пенсіонери відділу.

Подібні зустрічі дають можливість віддати належне тим, хто свого часу багато зробив для процвітання організації, для самих же ветеранів – це нагода побачитися, поговорити, згадати минуле. З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділення підполковник поліції Сергій Васильович Джулай. - Вважаю, що соціальна значимість Ради ветеранів – величезна. Це, перш за все, здійснення зв'язку поколінь, а також підвищення авторитету літньої людини, усвідомлення його корисності і вагомості, і отримання користі з попереднього досвіду роботи. Діяльність такої організації сприяє утвердженню духовних цінностей для молодого покоління, збереженню культури і традицій. Від діяльності організації може залежати душевне або матеріальне благополуччя пенсіонерів. Розумію, що багато чого доведеться зробити й готовий підтримати починання для користі справи, - зокрема зазначив очільник Семенівського відділення поліції.
Під час зустрічі було обговорено організаційні питання, пов'язані з оновленням списків колишніх співробітників відділу, перспективами діяльності організації, участі в заходах тощо.
Гості відділу були приємно здивовані наданій гостинності. Всіх захопила ідея створення музею, який буде поповнюватися експонатами з життя і подій минулого і нинішнього періодів відділу. Професійний досвід минулих років повинен стати життєвим орієнтиром і прикладом для справжніх співробітників колись міліції, а наразі – поліції. Адже часи та назви змінюються, а завдання та пріоритети залишаються незмінними.