Випускні вечори в селищі Семенівка 2017

Дата: 03.07.2017 10:44

Ось і пройшов той день, коли школу закінчило ще одне покоління юнаків та дівчат!

23 та 24 червня 2017 року в селищі Семенівка, в НВК №1 та НВК №2 відбулися урочистості з нагоди випускного балу 2017 року.

Випускники  сприймають  випускний вечір як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення  А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Святковий вечір відбувся на центральній площі селища, який відвідала і Семенівський селищний голова Людмила Милашевич.

Людмила Павлівна привітала з випускним і побажала випускникам, від щирого серця сміливо ступати на стежку дорослого життя, взявши з собою свою мрію і теплі дитячі спогади.

Фото - semnvk2.pl.ua/

та Інформаційний тижневик "Голос Громади"