Делигація від Семенівщини взяла участь в турнірі з настільного тенісу в категоріях 40 та 50+

Дата: 23.01.2018 11:04

СЕМЕНІВЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВЕТЕРАНСЬКОМУ ТУРНІРІ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ В С-ЩІ КОЗЕЛЬЩИНА

Зима традиційно вважається часом настільного тенісу. Саме в цей період відбувається велика кількість змагань із цього виду спорту. 20 січня турнір ветеранів-тенісистів пройшов у с-щі Козельщина. Долучитися до участі в ньому запросили і наших спортсменів. Делегацію від Семенівщини представляли: Микола Заяць, Олександр Гетьман, В'ячеслав Трембач, Віктор Перекопний.
     Усі учасники змагань (їх прибуло 37) були розподілені на дві вікові категорії - 40+ та 50+. Зауважимо, що серед них було 7 кандидатів у майстри спорту із настільного тенісу, а також 13 рейтингових гравців України. Ці факти переконливо свідчать про високий рівень організації турніру.
     Серед семенівців найуспішніше виступив Микола Заяць. Наш тенісист посів ІІІ місце у віковій категорії 50+. Бронзовий призер отримав Грамоту, медаль, а також надзвичайно приємний подарунок - ікону Божої Матері Козельщанської.