Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

День працівників сільського господарства України

Дата: 20.11.2016 11:07
Кількість переглядів: 947

Фото без описуСільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями, крім того, після розпаду старого Радянського Союзу, аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі.

Це дозволило організувати агропромислову галузь, як одну з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства.

Нове українське законодавство не обійшло своєю увагою це важливе професійне свято. Згідно Указу Президента України № 428/93, датованим 7-м жовтня 1993-го року, професійне свято працівників сільськогосподарського та агропромислового комплексу, організацій і підприємств по переробці сільгосп-сировини, обслуговуючих та заготівельних підприємств і харчової промисловості, зберіг цю славну традицію і відзначається як і раніше, у третю неділю листопада.

В 2016 році День працівників сільського господарства України припадає на 20 листопада.

http://www.dilovamova.com/

З Днем працівників сільського господарства Вас, дорогі наші земляки!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора