Відкрита першість Семенівської ОТГ з настільго тенісу серед чоловіків "Весна- 2018"

Дата: 20.03.2018 11:09

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ІЗ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ СЕМЕНІВСЬКОЇ ОТГ «ВЕСНА 2018» СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ

Розпочався турнір із виступу Семенівського селищного голови Людмили Милашевич. Вона подякувала гостям та господарям за те, що прибули на змагання та побажала перемоги.
Після офіційної частини спортивний зал наповнився голосами учасників, які інколи пробивалися крізь стукіт тенісних шариків об столи, у комплект до яких були закуплені професійні сітки. Увага присутніх була зосереджена лише на грі, прикута до м’ячиків.
Змагання тривали цілий день. Вже близько 18-ї години стомлені спортсмени чекали на результати своїх титанічних зусиль. Завдяки компетентному суддівству Миколи Забари (допомагав йому Станіслав Крутько) було визначено кращих тенісистів. Серед ветеранів у віковій категорії 45-55 років І місце зайняв Олексій Шиндель (м. Кременчук) — кандидат у майстри спорту, рейтингований гравець України; ІІ — Руслан Лещенко (м. Олександрія) — рейтингований гравець України; ІІІ — Микола Заяць (с-ще Семенівка) — рейтингований гравець України. Четверте, п’яте та шосте місця посіли відповідно Олександр Вербицький (м. Світловодськ, рейтингований гравець України), Владислав Тимошенко (м. Хорол, кандидат у майстри спорту) та Юрій Урезченко (с-ще Нові Санжари).
Серед ветеранів у віковій категорії 56+ верхівку посів Олександр Масловець (м. Кременчук) — кандидат у майстри спорту, рейтингований гравець України; на другій сходинці — Олександр Сідоров (м. Лубни) — рейтингований гравець України; третю — посів Віктор Левченко (с-ще Нові Санжари. Четверте, п’яте та шосте місця посіли відповідно Олександр Герасімов (м. Світловодськ, рейтингований гравець України), Іван Бабчук (с-ще Оржиця) та Олександр Левицький (с. Чечелево).
Молодь же розділила місця наступним чином:
І місце — Денис Вакуленко (м. Хорол, кандидат у майстри спорту);
ІІ місце — Вадим Яловенко (м. Хорол);
ІІІ — Станіслав Крутько (с. Вереміївка);
ІV — Володимир Невмивако (м. Кременчук, рейтингований гравець України);
V — Віталій Солод (с. Очеретувате);
VІ — Василь Шелест (с-ще Семенівка).
Серед ветеранів у віковій категорії 56+ верхівку посів Олександр Масловець (м. Кременчук) — кандидат у майстри спорту, рейтингований гра вець України; на другій сходинці — Олександр Сідоров (м. Лубни) — рейтингований гравець України; третю —посів Віктор Левченко (с-ще Нові Санжари. Четверте, п’яте та шосте місця посіли відповідно Олександр Герасімов (м. Світловодськ, рейтингований гравець України), Іван Бабчук (с-ще Оржиця) та Олександр Левицький (с. Чечелево).

За матеріалом: ГолосГромади