Привітання для найпрекраснішої половини колективу зі святом весни та кохання!!!!

Дата: 07.03.2018 11:12

Фото без описуСьогодні, прекрасна частина колективу Семенівської селищної ради приймала вітання з нагоди свята 8 березня.

Колектив без жінок, все одно, що планета без квітів! Милі пані, спасибі, за те, що ви у нас є, за те, що насичуєте робочі будні атмосферою доброти, краси і затишку! Залишайтеся завжди такими ж ніжними і чудовими, як перші весняні проліски! 8-го Березня саме для вас світить сонечко, голубіють небеса і весело щебече пташиний хор! Нехай сьогодні у всіх вас, шановні наші співробітниці, буде сто причин для щасливих посмішок!

З повагою та найкращими побажаннями чоловічий колектив виконавчого комітету Семенівської селищної ради