29а позачергова сесія селищної ради

Дата: 03.01.2018 11:15

Вчора, 02 січня відбулася 29а позачергова сесія селищної ради.

На початку голова Семенівської територіальної виборчої комісії оголосила результати виборів депутатів місцевих рад. До складу Семенівської селищної ради увійшли: Романов Олександр Володимирович, Чаленко Лілія Вадимівна, Павленко Інна Юріївна, Дреєва Ольга Миколаївна, Тищенко Сергій Олександрович, Курас Лідія Іванівна, Кононович Тетяна Іванівна, Клочко Тамара Миколаївна, Данилевська Тетяна Миколаївна, Тарапунець Тетяна Григорівна, Бибик Світлана Григорівна, Кадин Оксана Миколаївна та Даценко Артем Андрійович.

До складу виконавчого комітету Семенівської селищної ради увійшли виконуючі обов’язки старост новостворених старостинських округів: І.І. Календарь (Веселоподільський), Ю.С. Стеценко (Липнягівський), О.М. Іващенко (Степанівський) та Н.І. Ворона (Товстівський).

З усіх винесених на розгляд питань прийнято відповідні рішення.

Селищний голова Л.П. Милашевич привітала новообраних депутатів та побажала їм успіхів.