Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

13 вересня День комп’ютерника і програміста

Дата: 13.09.2017 10:56
Кількість переглядів: 745

Фото без описуДень комп’ютерника і програміста - неофіційне свято програмістів, що відзначається на 256-й день року. 

Число 256 (два у восьмому ступені) обрано тому, що це кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта. У високосні роки це свято потрапляє на 12 вересня, в невисокосного - на 13 вересня.

Найчастіше слово «програмування» і все, з ним пов’язане, асоціюється у звичайної людини тільки з персональним комп’ютером, проте це не так. Практично кожен електронний пристрій - від пульта дистанційного керування до складних промислових верстатів з програмним управлінням - свого часу пройшли через руки фахівців з програмування.

Ми щогодини стикаємося з плодами праці програміста. Дивимося ми телевізор, чи слухаємо радіо, чи розмовляємо по телефону - ми користуємося тим, що створив програміст. Мабуть, жодна професія не охоплює так широко сфери нашого життя.

І хоча поки що це свято цілком і повністю віртуальне, плоди труда наших славних програмістів вельми і вельми реальні. Значення професії програміста у повсякденному житті важко недооцінити. Цей рід діяльності стає все більш масовим і, в той же час, символізує авангард сучасного суспільства.

В 2017 році День комп’ютерника і програміста припадає на 13 вересня.

Джерело - dilovamova.com/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора