До уваги жителів селища Семенівка та Семенівського району!

Дата: 07.09.2016 11:35

До уваги жителів селища Семенівка та Семенівського району!

З 13 по 16 вересня 2016 року, відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2016 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 19 січня 2016 року№15 та Плану роботи Головного управління ДСНС України у Полтавській області, відбудеться комплексна перевірка стану реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, цивільного захисту, стану і організації роботи з питань пожежної та техногенної безпеки, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі та виникнення надзвичайних ситуацій у Семенівському районі. З метою недопущення паніки та дотримання спокою серед населення району, повідомляємо, протягом вказаних днів  будуть проводитись практичні запуски системи оповіщення з вмиканням електричних сирен.

Головний спеціаліст відділу
містобудування, архітектури,
будівництва, житлово-комунального
господарства та з питань цивільного
захисту райдержадміністрації                            Демура Ф.М.