ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 25.04.2017 11:37

21 квітня 2017 року святкувала свій день народження депутат 22-го виборчого округу, Вакула Любов Василівна

Шановна Вакула Любов Василівна!

Нехай життя Ваше буде завжди світлим і радісним, як цей святковий день, а щиросердечні привітання від рідних, друзів додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої прекрасної і безвідмовної душі. Бажаємо Вам міцного здоров’я, жіночого щастя, успіхів і натхнення у роботі, добробуту, миру, християнської любові.

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради