Прогнозується погіршення погодних умов на території області

Дата: 26.02.2018 11:44

За даними УкрГідрометцентру, вранці та вдень 27 лютого і вночі 28 лютого в Україні, крім західних областей, сніг, хуртовини, пориви вітру 15-22 м/с, у Приазов'ї місцями 25-27 м/с.

Вдень 27 лютого у Полтавській області прогнозуються сильні снігопади, сильні хуртовини, снігові замети.
Закликаємо водіїв бути уважними за кермом, враховувати стан дорожнього покриття, не перевищувати швидкість та дотримуватися Правил дорожнього руху. Пішоходи – переходьте дорогу лише у встановлених місцях. Будьте особливо уважними та обережними у вечірню та нічну пору доби. Не виходіть та не вибігайте раптово на проїзну частину дороги. По можливості, виділіть себе світлоповертаючими елементами. Уникайте переохолодження.

За матеріалами: ГУ НП в Полтавській області