Семенір у Семенівському НВК №1 ім. М.М.Хорунжого

Дата: 27.10.2017 11:54

Фото без опису25 жовтня 2017 року на базі Семенівського НВК №1 ім. М.М.Хорунжого виконкому Семенівської селищної ради пройшов районний семінар учителів початкових класів з теми «Забезпечення позитивної мотивації навчання та виховання, впровадження інноваційних освітніх технологій у навчально-виховний процес початкової школи».

До уваги учасників с семінару було представлено  «Ранкову зустріч» у 1-му класі ( класовод Черевик О.П.), фрагменти інтегрованих уроків математики та інформатики у 3-Б класі (класовод Сушко Н.В. ), літературного читання та природознавства у 2-А класі ( класовод Павленко І.П. ), української мови та образотворчого мистецтва у 4-А класі ( класовод  Сізьоненко В.І. ) та фрагмент уроку у 2-Б класі за методикою Глена Домана  (класовод Мусієнко А.О.).