Урочистості з нагоди Дня медичних працівників

Дата: 21.06.2017 11:57

Фото без описуТрадиційно, другої неділі червня своє професійне свято відзначають люди, що обрали для себе найповажнішу і найвідповідальнішу професію – медичні працівники. Як часто саме від їхнього професіоналізму, відповідальності, чуйності і гуманізму залежить життя людини.

Медичних працівників Семенівського району вітали голова РДА Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, заступник селищного голови ОТГ Алла Оніпко та депутат обласної ради Володимир Куцовол.

Почесні грамоти Полтавської обласної ради отримали фельдшер Семенівської станції ЕМД №3 м. Лубни Тамара Коба, медсестра терапевтичного відділеня Семенівської ЦРЛ Світлана Мовчан, офтальмолог ЦРЛ Іраїда Гулак, заступник головного лікаря ЦРЛ Тетяна Панченко.

Грамотами районної ради та райдержадміністрації нагороджені: фельдшер ЕМД Володимир Жежа, терапевт ЦРЛ Юлія Грицай, завідуюча ФАПом с. Крива Руда Любов Давиденко, головний лікар ЦРЛ Олександр Романюк, головний лікар АСМ с. Богданівка Олена Корхова, фельдшер станції ЕМД Олексій Литвиненко, сестра медичної практики Альона Сьомак.

Грамоти селищної ради вручили сестрі загальної медичної практики Ларисі Черняк та завідуючому хірургічним відділенням Вікторові Цвяху.

З вітальними словами до присутніх також звернулися Товстівський сільський голова Надія Ворона та Богданівський сільський голова Ольга Кобеняк. Надія Іванівна вручила працівникам Новоселицького і Товстівського ФАПів сертифікати на нові велосипеди, а Ольга Василівна подякувала працівникам Богданівської амбулаторії сімейної медицини за їхню самовіддану працю і наголосила, що відтепер вони будуть їздити до пацієнтів на автомобілі.

Привітали своїх колег із професійним святом та вручити їм  Грамоти Семенівської ЦРЛ прийшли і головний лікар ЦРЛ Олександр Романюк та завідуюча терапевтичним відділенням Ольга Дудник.

Вона також підбила підсумки конкурсу на краще озеленення прилеглих територій. За рішенням журі, його переможцями стали: І місце – ФАП с. Очеретувате (завідувач Сергій Єрьомін), ІІ місце – Семенівська АМД (завідуюча Олена Корхова), ІІІ – ФАП с. Степанівка (завідувач Сергій Олійник). Ці медичні заклади отримали грошові винагороди.

Під час насиченої концертної програми подарували приємні емоції медичним працівникам Вікторія Проскурня, Віктор Власенко, Софія Антонова, ансамбль «Барви» та молодша група хореографічного колективу «Viva Dance» (керівник Оксана Дорошенко).

Фото та матеріал - Голос Громади