A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

«ЖУРНАЛІСТ РОКУ» – ОБЛАСНИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС, ЯКИЙ НА ПОЛТАВЩИНІ ПРОВОДЯТЬ ДРУГИЙ РІК ПОСПІЛЬ

Дата: 08.06.2017 12:01
Кількість переглядів: 721

6-го червня 2017 року у день професійного свята працівників засобів масової інформації України, у м. Полтава відзначили переможців обласного конкурсу «Журналіст року-2017»

Відповідно до розпорядження голови Полтавської ОДА, конкурс започаткували лише минулого року, але він вже набирає популярності в області. Так цього річ у конкурсі брало участь 44 учасники та 224 матеріали, в п’яти номінаціях: «Громадянська позиція», «Краще подання резонансного матеріалу», «Кращий журналістський доробок», «Кращий сюжетний матеріал», «Кращий дизайн видання».

 

 

Фотоnp.pl.ua/

Серед переможців працівники преси, телебачення і радіо, представники Інтернет-видань, інформаційних агентств, а також позаштатні автори (фрілансери).

Також переможцями у конкурсі стали і редактори інформаційного тижневика «Голос Громади» із Семенівщини. Ними стали, відповідальний редактор - Інна Данилейко, яка була нагороджена дипломом у номінації «Кращий дизайн видання», та тематичний редактор - Ольга Осауленко, яку нагородили грамотою, за активну участь в обласному щорічному творчому конкурсі «ЖУРНАЛІСТ РОКУ».

Тож вітаємо редакторів інформаційного тижневика «Голос Громади» з нагородженням та бажаємо міцного здоров'я, творчого натхнення та подальших перемог.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора