Визначено переможців "Бюджету участі"

Дата: 02.11.2017 12:03

Уперше в Україні на обласному рівні, а саме на Полтавщині, будуть реалізовані проекти «Бюджет участі». Уже й оголосили результати голосування та обрали 42 проекти-переможців. Полтавська облрада разом з органами місцевого самоврядування реалізує проекти у різних галузях житлово-комунального господарства, спорту й туризму, культури та освіти, енергозбереження, безпеки і громадського порядку, навколишнього середовища. Проекти мають реалізувати протягом 2018 року за умови співфінансування (50 на 50) від обласного бюджету і місцевих бюджетів.

Джрело - poltava.today/uk/news/

Серед них два семенівських проекти

1. Проведення 5 ювілейного відкритого обласного інклюзивного фестивалю «Рогозів кут» c. Наріжжя, Семенівський район, Полтавська область (Автор - Грек Любов Петрівна ), (сума - 99400) с.Наріжжя Семенівський район (Загальна кількість голосів - 1928)

2.  "WI-FI-АЛЬТАНКА-районній громаді", с-ще Семенівка, Полтавська область (Автор - Литвиненко Анатолій Вікторович), (сума - 51000) с-ще Семенівка, Семенівський район (Загальна кількість голосів -1192)