Полтавська область, Кременчуцький район

Турнір з настільного тенісу, шашок та шашок

Дата: 05.02.2018 12:04

Цими вихідними у спортивному залі НВК №1 ім. М. М. Хорунжого відбувся традиційний Відкритий турнір із настільного тенісу Семенівської ОТГ «Зима-2018», який щорічно ініціюють селищний голова Людмила Милашевич та спортивний інструктор Микола Заяць.

Відзначимо, що цьогоріч за звання кращого тенісиста приїхали поборотися аж 70 учасників (серед яких – 6 дівчат) із різних куточків нашого району – Семенівки, Рокит, Наріжжя, Горошиного, Степанівки, Вереміївки, Заїчинець, Веселого Подолу, Василівки, Устимівки, Великих Липнягів, Очеретуватого, Оболоні та ін. Це були і представники учнівської молоді, і аматори, і ті, хто професійно займається цим видом спорту. Крім цього, до когорти любителів пінг-понгу приєдналися і працівники Семенівського відділення поліції.
     Офіційна церемонія відкриття розпочалася із вітального слова селищного голови Людмили Милашевич. Очільниця громади відзначила, що проведення таких заходів сприяють розвитку й популяризації настільного тенісу на Семенівщині та пропагують ведення здорового способу життя.
     Також Людмила Павлівна відмітила, що в цьому році значно розширилася географія учасників турніру, що свідчить про велику популярність цього виду спорту на теренах нашого району. На завершення свого виступу селищний голова побажала усім учасникам цікавої, продуктивної гри та заслуженої перемоги.
    Продовжилася офіційна частина виступом головного судді Миколи Забари, який ознайомив усіх присутніх із регламентом змагань і побажав отримати незабутні враження від перебігу гри.
    У результаті напруженої, емоційної та безкомпромісної боротьби місця на п`єдесталі розподілилися наступним чином:
Дівчата:
І місце – Анжела Скорик (с. Василівка);
ІІ місце – Юлія Лисенко (с. Веселий Поділ);
ІІІ місце – Катерина Лисюк (с. Заїчинці).
Хлопці:
І місце – Олексій Головненко (с. Горошине);
ІІ місце – Андрій Мельник (с. Веселий Поділ);
ІІІ місце – Валентин Чичельницький (с-ще Семенівка).
Чоловіки:
І місце – Микола Заяць (с-ще Семенівка);
ІІ місце – Віталій Солод (с. Очеретувате);
ІІІ місце – Валерій Тригуб (с. Устимівка);
ІV місце – Станіслав Крутько (с. Вереміївка);
V місце – Олександр Гетьман (с. Василівка);
VI місце – Вячеслав Трембач (с-ще Семенівка).
    Переможці та призери турніру були нагороджені Грамотами та медалями відділу освіти, молоді та спорту Семенівської селищної ради.
     Спонсором проведення традиційних змагань виступила Семенівська селищна рада.
Учасники та організатори спортивних поєдинків дякують за надане приміщення для проведення турніру директорові Семенівського НВК №1 Олені Дунай.