Ініціативи місцевих громад

Дата: 14.09.2017 12:09

Фото без опису10 проектів від семенівців, зареєстрованих в обласній програмі «Бюджет участі»

14 вересня стартує голосування за проекти в рамках «Бюджету участі Полтавської області». До участі в конкурсі допущено 189 проектів. Віддати свій голос за три кращі ідеї може кожен житель Полтавської області он-лайн (http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua) або на паперовому бланку в пункті для голосування (жителі району можуть звертатися до Семенівської районної ради) до 30 вересня включно. Проекти-переможці фінансуватимуться 50/50 з обласного і місцевого бюджетів та будуть реалізовані у 2018 р.
Семенівський район належить до «передовиків» «Бюджету участі», адже наші земляки подали 10 оригінальних проектів, спрямованих на покращення існуючої інфраструктури населених пунктів.
1. Облаштування ігрової зони для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в парковій зоні с. Погребняки. Проект передбачає встановлення наступних об’єктів: ігровий комплекс, качалку «Балансір», подвійну гойдалку, лавки. Бюджет – 100 тис. грн.
2. Облаштування місця для закоханих біля сільського голубника у с. Малі Липняги. Проект передбачає: придбання нових порід голубів, придбання кормів для птахів, розробку квітника для голубника. Бюджет – 83 тис. грн.
3. «Здоров’я для всіх». Спортивний майданчик з вуличними тренажерами у с. Пузирі. Проект передбачає встановлення наступних об’єктів: велотренажери, шведську стінку, орбітрек, бруси, маятник для ніг. Бюджет – 100 тис. грн.
4. Благоустрій прибережної зони відпочинку та відновлення рибних ресурсів громадського ставка с. Нова Петрівка. План заходів із реалізації проекту: очистка водойми від мулу, зариблення ставка мальком риби, проведення очищення прибережної зони від чагарників та гілля, облаштування пляжної зони, придбання матеріалів та облаштування зони відпочинку. Бюджет – 94,4 тис. грн.
5. «Громадський сад моєї вулиці» (с-ще Семенівка, вул. Уточкіна). Ідея включає: розчищення території, завезення грунту, придбання плодових дерев, розбивку площі під доріжки, придбання альтанок під очеретом, встановлення лавок. Бюджет – 100 тис. грн.
6. «WI-FI-АЛЬТАНКА-районній громаді» (с-ще Семенівка). Реалізація проекту передбачає: облаштування зони WI-FI з вільним доступом, придбання WI-FI-роутера, встановлення електричних розеток для підзарядки гаджетів (6 шт.); придбання альтанки закритого типу та монтаж. Бюджет – 51 тис. грн.
7. Проведення 5 ювілейного відкритого обласного інклюзивного фестивалю «Рогозів кут» у с. Наріжжя. Культурно-освітній проект пропонує: організацію традиційного свята для людей із інвалідністю, покращення його матеріально-технічної бази. Бюджет – 99,4 тис. грн.
8. «Спортивний майданчик для молоді стає реальністю» (с. Іванівка). На території Іванівської ЗОШ І-ІІ ст. планують встановити: волейбольну сітку, лавку для преса, гімнастичну колоду, тенісний стіл, орбітрек. Бюджет – 100 тис. грн.
9. «Сільській громаді – красивий пляж» (с-ще Семенівка). Проект передбачає: облаштування громадської зони відпочинку на березі водойми Крива Рудка у с. Паніванівка. Бюджет – 99,5 тис. грн.
10. «Збереження черешчатих дубів як фактор формування екологічної культури та свідомості мешканців Семенівського краю» (с-ще Семенівка). Проектом порушується проблема щодо збереження багаторічних дубових насаджень поблизу Семенівської ЦРЛ. Бюджет – 75,5 тис.

Матеріал та відео - poltava-obl-budget.e-dem.in.ua