A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Жіночий волейбольний турнір присвячений до дня 8 березня

Дата: 10.03.2017 12:30
Кількість переглядів: 740

4 березня в Веселоподільській загальноосвітній школі у селі Веселий Поділ, відбувся відкритий турнір з волейболу серед жіночих команд Семенівського району, присвячений Міжнародному жіночому дню, за підтримки Веселоподільської сільської ради, Семенівської ОТГ та районного осередку Аграрної Партії 

Започаткувала ці змагання сільський голова Інна Календарь, тепер цей турнір проводять щорічно. 

У турнірі узяли участь 9 команд  із селища Семенівка, с. Веселий Поділ, с. Вереміївка, с. Богданівка, с. Біляки та с. Федорівка (Глобинського району).

На святі були також присутні почесні гості селищний голова Людмила Милашевич, заступник селищного голови Сергій Полупан, староста Вереміївського старостату Анатолій Антипчук, сільський голова Інна Календарь, начальник відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Людмила Лопата та директор Веселоподільської ЗОШ Наталія Іванина, які звернулися до гостей та учасників змагань з вітальними словами та побажали нашим жінкам, здоров'я, благополуччя, жіночого щастя, кохання та перемоги, потім присутні на святі чоловіки подарували жінкам учасницям квіти та пам'ятні листівки, а для усіх присутніх жінок у залі, виконав музичне привітання Ігор Сажка.

Змагання розпочались о 10:00 год. та тривали увесь день аж до 20:00 год. Спочатку головний суддя Микола Забара разом з спорт-інструктором Миколою Зайцем провели жеребкування, розділивши команди на дві групи. З кожної групи виходило дві команди 1-ше та 2-ге місце. Усі гравці дуже старалися, та довели що жіночий волейбол не менш видовищний ніж чоловічий.

Коли відбулися всі групові ігри, до фінальної стадії потрапили команди Поділ 1, Семенівка, Поділ 2 та Поділ 4. За ІІІ-тє та IV-те місце зіграли між собою Поділ 2 та Поділ 4, де сильнішими виявились команда Поділ 4, а І-ше та ІІ-ге місце ділили між собою команди Поділ 1 (с. Веселий Поділ) та Семенівка (селище Семенівка) де перемогу з рахунком 2-0 по партіях здобула команда Поділ 1, а наша команда поступившись здобула ІІ-ге місце, що являється хорошим показником, так як жіноча команда із Семенівки являєть багаторічним призером цих змагань.

Після змагань учасниць переможців нагородили медалями та почесними грамотами сільський голова Інна Календарь та Веселоподільський директор школи Наталія Іванина, подякувавши усім учасникам, які взяли участь у цих змаганнях.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора