ОГОЛОШЕННЯ про скликання 29-ї позачергової сесії Семенівської селищної ради першого скликання

Дата: 29.12.2017 12:55

Відповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 29-ї позачергової сесії першого скликання що відбудеться 2-го січня 2018 року о 14:00 год. в приміщенні селищної ради, селище Семенівка, вул. Незалежності, 44а.

Порядок денний:

1.  Про визнання повноважень депутатів Семенівської селищної ради І-го скликання.

2.  Про покладення обов’язків старости.

3.  Про утворення старостинських округів Семенівської селищної ради.

4.  Про припинення Липнягівської сільської ради.

5.  Про припинення Товстівської сільської ради.

6.  Про припинення Степанівської сільської ради.

7.  Про припинення Веселоподільської сільської ради.

8.  Про внесення змін до складу  Виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

9. Про внесення змін до Регламенту Семенівської селищної ради першого скликання .

10.  Про затвердження Положення про постійні комісії  Семенівської селищної ради.

11.  Про утворення, обрання складу  та голів постійних комісій Семенівської селищної ради.

12. Інше