17 серпня начальник ГУ Держгеокадастру в Полтавській області Вадим Чувпило відвідав Семенівську ОТГ

Дата: 18.08.2017 13:12

Фото без описуОчільник головного земельного відомства регіону зустрівся з представниками територіальних громад нашого району, аби передати дозволи на розроблення проекту землеустрою для створення громадських пасовищ.

Відповідні документи отримали: Семенівська ОТГ (36 га), Рокитнянська сільська рада (4 ділянки загальною площею 248 га), Товстівська сільська рада (3 ділянки загальною площею 221 га), Липнягівська сільська рада (3 ділянки загальною площею 109 га), Наріжанська сільська рада (2 ділянки загальною площею 91 га), Устимівська сільська рада (10 ділянок загальною площею 143 га), Оболонська сільська рада (5 ділянок загальною площею 138 га), Веселоподільська сільська рада (2 ділянки загальною площею 116 га).
"Семенівський район може стати прикладом для всієї України за підходом до створення громадських пасовищ. Очевидно, що там, де селищним і сільським головам, депутатам "не по барабану" є позитивний результат", - зазначив із цього приводу Вадим Чувпило.
Зауважимо, що представникам органів місцевого самоврядування довелося пройти тернистий бюрократичний шлях, аби отримати відповідні дозволи для своїх громад. Цей процес помітно активізувався за останній місяць, після зустрічі в ГУ Держгеокадастру 25 липня семенівців із Вадимом Чувпилом, організованої за сприяння депутата облради Володимира Куцовола. Тоді делегати Семенівської ОТГ та 8 сільських рад предметно обговорили помилки, які не дозволяли на той момент отримані бажані дозволи. За короткий термін вони були усунуті. У результаті всі перераховані вище громади матимуть громадські пасовища. Невирішеним залишилося лише питання по Іванівській сільській раді.

Фото та матеріал - Голос Громади