Засідання Федерації футболу Семенівського району

Дата: 15.08.2017 13:18

На зустрічі розглядався ряд важливих питань, більшість із яких потребувала нагального вирішення задля гідного проведення наступного етапу змагань.

Члени Федерації вирішили, що до старту обласної першості (орієнтовна дата початку 2 вересня) семенівські команди гратимуть матчі в суботу.
Цікаво, що в другому колі ігор гратимуть лише 9 команд. Із боротьби вибуває «Зірка» (с. Рокити). Незважаючи на те, що представники Федерації не хочуть, аби районний чемпіонат втратив одного учасника, рокитнянські футболісти, напевне, усе ж таки зроблять тимчасову перерву. Цю інформацію підтвердив сільський голова Олександр Бараннік, який опікується спортивним колективом. Якщо це трапиться, команда, яка відповідно до графіка повинна грати із «Зіркою», буде пропускати матч.
Суддя районного чемпіонату, член контрольно-дисциплінарного комітету Сергій Киба озвучив інформацію щодо дотримання порядку на футбольному полі під час проведення матчів першого кола. Він зазначив, що абсолютно всі команди отримали жовті картки (загалом 100), а деякі навіть червоні. «Найвихованішим» учасником змагань стала «Дружба» (с. Очеретувате). В активі хлопців 5 жовтих карток. Аутсайдеромцього рейтингу стала команда «Магнолія» (с. Крива Руда), футболісти якої встигли заробити 23 жовті картки. Гравці команд «Оболонь-Іванівка» (с. Оболонь, с. Іванівка), «Явір» (с. Біляки), «Зоря» (с. Вербки) і «Зірка» (с. Рокити) отримали червоні картки за неспортивну поведінку – виявляли агресію до арбітрів. Були навіть випадки, коли справа ледь не дійшла до бійки.
Робота бокових арбітрів не викликає особливих претензій у членів Федерації. Особливо вони відзначають професійність і справедливість рішень Анатолія Сліпченка – судді від команди «Енергія» (м. Хорол). До того ж, за словами Сергія Киби, представники сусіднього району після перебігу першого кола ігор не пожалкували про участь у футбольному чемпіонатіСеменівщини.
Під час засідання також було прийнято рішення про кадрові зміни у складі контрольно-дисциплінарного комітету. За станом здоров’я його змушений залишити Павло Бабарика (с. Крива Руда). Натомість новим членом КДК стане інший спортивний активіст нашого району – Віктор Вовк (с. Очеретувате).
Відразу ж після змін у складі КДК відбулося його засідання. На ньому предметно розглядалися санкції щодо команд і їхніх гравців, котрі допустили грубі порушення під час першого кола ігор. Так, один із неприємних епізодів стався 15 липня під час матчу «Явір» (с. Біляки) та «Арсенал» (с. Устимівка). Тоді гравець біляківської команди дозволив собі нецензурну лайку на адресу судді. Більше того, після цього господарі на 70 хвилині гри залишили поле. Відповідно до положень діючого Регламенту, така поведінка футболістів є недопустимою.Згідно із прийнятим рішенням, команда отримає суворе попередження, а гравець, який проявив зневагу до арбітра, буде дискваліфікований на три матчі.

Фото та матеріал - Голос Громади