Презентація системи відео спостереження в селищі Семенівка

Дата: 23.02.2017 13:20

21 лютого 2017 року начальник Семенівського відділення поліції Сергій Джулай прийняв участь у засідані 14 сесії 7 скликання Семенівської районної ради та презентував присутнім як працює ново встановлена система відео нагляду, що викликало велику зацікавленість та ряд питань. Всі присутні подякували керівнику поліції за працю.

“З моменту встановлення системи відео нагляду в селищі трапилося ДТП, а за допомогою камер відеоспостереження чітко видно, хто був насправді винний у їх скоєнні. Також була розкрита крадіжка з магазину та попереджено скоєння крадіжки верхнього одягу у кафе. Основне завдання зараз – це профілактика підтримання внутрішнього порядку і безпеки у селищі. Людина не спроможна контролювати стільки об’єктів, тому встановлення камер полегшить роботу поліції та забезпечить спокій та порядок в селищі”, – відзначив начальник Семенівського відділення поліції Сергій Джулай.

Семенівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області