Першість Семенівського району з волейболу серед чоловічих команд

Дата: 29.01.2018 13:37

В суботу 27 січня в спортивному залі Семенівського НВК №  1 ім. м. М. Хорунжого пройшов турнір- Першість Семенівського району з волейболу серед чоловічих команд, в якому взяли участь 12 команд з Семенівського, Хорольського та Глобинського районів.

В заході брали участь волейбольні команди з с. Федорівка та ВК “Глобине”(ВАТ «Глобинський цукрозавод» (Глобинська ОТГ)  Глобинського району, ВК “Дружба” с. Очеретувате, ВК “Вікторія” с. Устимівка, команди від смт. Семенівка, с. Оболонь, с. Веселий Поділ, с. Степанівка та с. Біляки Семенівського району та волейбольні команд из м. Хорол, с. Вишневе (с. Петрівка) та с. Петракіївка Хорольського району.

Після напруженої гри в своїх группах до півфіналу потрапили чотири команди- ВК “Дружба”, ВК “Глобине”, ВК “Хорол” та ВК “Вікторія”. Ті команди, які не увійшли до півфіналу змагань, були не розчаровані, адже вони, як і глядачі, отримали велику насолоду від гри, оскільки: головне не перемога, а участь. Досвід від участі у змаганнях такого рівня допоможе їм оцінити свої переваги та недоліки в грі, й у наступних змаганнях викластися на повну та отримати місце серед призерів.

Перша гра в півфіналі відбулася між ВК “Глобине” та ВК “Вікторія” с. Устимівка. Гра булла напруженною, оскільки в першій партії перемогу здобули глобинчани, але в наступній її вибороли волейболісти з Устимівки. Третя- вирішальна партія між цими командами закінчилася перемогою ВК “Глобине”, яка перейшла до фіналу для боротьби за перше місце.

В другій грі півфіналу зійшлися команди з м. Хорол та с. Очеретувате. Після жорстокої боротьби до фіналу для участі в змаганні за перше місце вийшли очеретуватівці, а хорольчани вибороли право змагатися за третє місце в першості з ВК “Вікторія”.

Після ігор півфіналу було визначено команди, які боролися у фіналі за третє, друге та перше місця.

Так, ВК “Хорол” вступила в боротьбу з ВК “Вікторія” за третє місце в першості. За підсумками двах партій перемогу здобула команда  “Вікторія”, яка зайняла почесне третє місце змагань.  ВК «Вікторія» - «Хорол» 2:0 (26:24, 25:18)

За перше та друге місце на полі зійшлися ВК “Дружба” та ВК “Глобине”. Гра булла напружена та виснажлива для обох команд. В першій партії перемогу здобула команда з Глобиного, але вже в наступній реванш взяли очеретуватівці. Після двох партій гри рахунок був 1- 1, тому команди зігралитретю- вирішальну партію, за результатами якої перемогу здобула ВК “Глобине”. ВК “Глобине” (ВАТ «Глобинський цукрозавод») - «Дружба» 2:1 (25:14, 19:25, 19:17).

За результатами фінальних ігор перше місце здобула ВК “Глобине”, друге місце ВК “Дружба”с. Очеретувате та третє місце ВК  “Вікторія” с. Устимівка. Кращим гравцем турніру було визнано Арсена Шпорту ВК “Глобине”.

По закінченню гри всім командам,  що здобули призові місця було вручено грамоти, медалі та кубки переможців Першості Семенівського району з волейболу серед чоловічих команд.