Привітання селищного голови та керівників комунальних підприємств з прийдешнім святом- Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 16.03.2018 13:53

Сьогодні в сесійному залі Семенівської селищної ради селищний голова Л. Милашевич, начальник КП “Комунпобутсервіс” В. Колотуха та начальник КП “Благоустрій” О. Качан привітали працівників комунальних підприємств Семенівської громади з їх прийдешнім професійним святом.

Також Л. Милашевич передала привітання та слова подяки всим присутнім від депутата Полтавської обласної ради В. Куцовола.

Було сказано багато гарних, приємних та щирих слів на честь колективів даних підприємств.

Всі працівники комунальних підприємств були відзначені грамотами та вітальними листівками за сумлінну працю. Одного з робітників КП “Благоустрій”, відзначено окремо, адже Сергій Неменущий цього року відзначає тридцятилітній ювілей роботи у комунальній сфері.

Хочеться висловити слова подяки всим працівникам комунальних підприємств нашої громади за відданість справі та сумлінну працю. КП “Комунпобутсервіс”: начальник-  В. Колотуха, бухгалтер-  Н. Цилюрик, контролер по воді-  К. Жарікова, водій-  М. Дейнека, слюсар- водопровідник-  М. Вершинін, слюсар-  А. Губарь, тракторист-екскаваторник- В. Григорєв, робітники- В. Мусієнко та М. Дубровченко;  КП “Благоустрій”: начальник- О. Качан, майстер з благоустрою- Р. Прихно, технічний працівник- В. Черкесенко, касир- Г. Матощук, інспектор- О. Безсмертний, охоронники- С. Недяк, М. Жаріков, Л. Волошин, Г. Дебелий, Г. Пінчук, Л. Кривенко, Ю. Матухно, О. Бажал та робітники-  В. Бондаренко, Т. Ленда, С. Ругін, С. Неменущий, К. Довгаль, С. Донець, Н. Каряка, М. Івченко, П. Вольський, Т. Сінельник, Р. Задорожній, В. Шуть, О. Полтавченко, Л. Павленко, М. Бершацька, В. Супряга, Ю. Марченко, Ю. Мотогуз, О. Арутюнян, М. Рудик, В. Ярошенко, П. Вольський та В. Остапенко.