Семенівська селищна рада інформує про конкурсний відбір проектів для покращення Семенівської громади

Дата: 21.09.2017 14:00

ПРОГОЛОСУЙ!

Активніше долучайся до справ громади!

Полтавською обласною радою прийнято обласну програму «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки».

З 20 липня по 20 серпня 2017 року мешканці Семенівського району подавали свої проекти на конкурсний відбір.

По Семенівській об’єднаній територіальній громаді зареєстровано для голосування 4 проекта,  а саме:

1. Проект №000083-17 «Збереження черешчатих дубів як фактор формування екологічної культури та свідомості мешканців Семенівського краю»

Бюджет проекту: 75500,00 грн.

Автор проекту: Дондоха Валентина Іванівна

Селище Семенівка потребує благоустрою та озеленення. Господарська діяльність під час облаштування парків, придорожніх смуг може спричинити знищення черешчатих дубів, які є природним надбанням, неоціненним природно-ландшафтним скарбом. Тому проектом порушується проблема щодо збереження багаторічних дубових насаджень на території селища Семенівки, зокрема, біля центральної районної лікарні, здійснення ряду організаційних та екологічних заходів з метою недопущення зникнення дубових насаджень, формування екологічної культури громадян.

1. Проект №000084-17 «Сільській громаді – красивий пляж»

Бюджет проекту:  99500,00 грн.

Автор проекту: Романенко Володимир Іванович

Проект передбачає поглиблення дна озера Крива Рудка, облаштування місця купання та створення умов для відпочинку жителів Веселоподільської сільської ради та Семенівської об’єднаної громади.
Обміліле озеро Крива Рудка позбавило мешканців селища Семенівка та навколишніх сіл (Веселий Поділ, Паніванівка, Вереміївка, Тарасівка) можливості в спекотний день провести відпочинок біля водойми. Найближче місце де можна скупатися знаходиться на відстані 20 км.

1. Проект №000162-17 «WI-FI - АЛЬТАНКА-районній громаді»

Бюджет проекту: 51000,00 грн.

Автор проекту: Литвиненко Анатолій Вікторович

Розробка цього проекту викликана необхідністю створити зручності для мешканців району та його гостей у безкоштовному доступі до Інтернету в умовах, коли громадянин знаходиться поза межами помешкання.

Наразі у селищі Семенівка відсутнє загальнодоступне місце, де б можна було підзарядити електронні гаджети, відповідно виникають незручності та дискомфорт щодо доступу до інформації у мережі.
З метою вирішення цієї проблеми розроблено цей проект як єдиний, надійний спосіб реалізації побажань громадян.

1. Проект №000159-17 «Громадський сад моєї вулиці»

Бюджет проекту: 100000,00 грн.

Автор проекту: Сливка Петро Іванович

На жаль, невпорядкованість господарського фонду вулиці приводить до хаотичного використання території загального користування вулиці, випасання худоби, птиці на прилеглій до будинків території, особливо, до будинків №№ 5,7,9,10, що створює незручності у проживанні мешканців вулиці, забруднення сміттям та пір’ям, відходами життєдіяльності тварин.

Тому слід щось змінити! І ми вирішили започаткувати сад-парк для загального користування громадян, під кронами дерев якого приємно відпочити, спілкуватися. Вважаємо, що нам вдасться створити зону комфорту та краси.

Щоб виграти кошти на їх реалізацію, необхідно взяти участь у голосуванні, яке проходитиме  з 14 по 30 вересня 2017 року в режимі он-лайн (за посиланням http://bu.oblrada-pl.gov.ua) або на паперовому бланку у пункті супроводу бюджету участі, тобто, у кожній сільській раді району, а у селищі Семенівка, у районній раді, каб. 204.

Для заповнення бланку для голосування при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Пунктами супроводу бюджету участі визначено районну, селищну та всі сільські ради району.

Кожна людина може проголосувати за будь-які три проекти.

Не будьте байдужими, проявіть ініціативу!

Від кожного з нас залежить майбутнє і конкретні справи нашої громади.

ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ по СЕМЕНІВСЬКІЙ ОТГ

№ проекту

Назва

159