31 позачергова сесія Семенівської селищної ради

Дата: 09.02.2018 14:02

Фото без описуСьогодні, 9 лютого, в сесійній залі Семенівської селищної ради під головуванням селищного голови Л. Милашевич відбулося засідання 31 позачергової сесії селищної ради.

На засідання прибули 31 депутат з 39 обраних.

На дану сесію були винесені такі питання:

Про  передачу  земельних  ділянок державної власності у комунальну власність: за яке проголосувало 20 чоловік з 29, оскільки «ЗА» проголосували 20 а 9 утрималися..

За інші сесійні питання, такі як: Про затвердження Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям Семенівської селищної ради (об’єднаної територіальної громади) Семенівського району Полтавської області, Про прийняття з державної у комунальну власність Семенівської об’єднаної  територіальної громади матеріальних цінностей , Про затвердження Положення про порядок закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської об’єднаної територіальної громади за підприємствами, установами, організаціями на праві господарського відання або оперативного управління народні обранці проголосували одноголосно «ЗА».

По кожному з питань, які розглядалися на сьогоднішній сесії були прийняті відповідні рішення.