Районний відбірковий тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Яскраві діти України”.

Дата: 19.01.2018 14:03

Фото без опису Сьогодні в приміщенні Семенівської ДМШ відбувся районний відбірковий тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Яскраві діти України”.

В відборі брали участь вихованці дитячої музичної школи та учні загальноосвітніх шкіл Семенівського району.

Суддями конкурсу виступили:   Удовиченко І. А (голова журі) - заступник начальника відділу охорони культурної спадщини та культурної політики управління культури Полтавської ОДА,  Саражин І.А- директор Семенівської ДМШ, Скриль Ю. В- завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату Семенівської РДА, Милашевич Л. П- Семенівський селищний голова та Вайло Н. П- директор Семенівського БДЮТ.

Право представляти Семенівщину на даному етапі конкурсу виборола учениця Семенівської ДМШ- Рябич О. Ю (2003 р.н).