«Свято поля, хліба і душі»

Дата: 08.08.2016 14:16

Фото без опису     5 серпня 2016 року в Семенівці відбулося «Свято поля , хліба і душі» так звані обжинки.

Зі словами вітань до хліборобів та громади Семенівського району звернувся директор ТОВ « Агріс» В.М. Куцовол , голова Аграрної партії України В.Є. Скоцик, голова Полтавської обласної ради О.Ю.Біленький , голова Семенівської селищної ради Л.П. Милашевич , голова Семенівської районної державної адміністрації В.І. Федоренко та духовенство Семенівського району.

Кращих працівників ТОВ «Агріс» було відзначено грошовою премією.

Голова Аграрної партії України подарував свою книгу «Як нам жити в епоху змін ?» ветеранам Семенівської районної партійної організації Аграрної партії України В.П.Коваленку, Л.П. Лисенко, О.Й. Рябошапці та В.А. Зінченку.

Найурочистішою миттю став обмолот останнього снопа . Право обмолотити останній сніп отримав кращий комбайнер ТОВ «Агріс» В.І. Палій , директор ТОВ « Агріс» В.М. Куцовол , голова Аграрної партії України В.Є. Скоцик та голова Полтавської обласної ради О.Ю. Біленький.

В концертній програмі брали участь народні колективи Семенівського, Великобагачанського та Хорольського районів. Вперше Семенівку відвідали Заслужені артисти України Дмитро та Назарій Яремчуки .

Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису