Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулася чергова сесія Семенівської селищної ради

Дата: 23.01.2017 14:19
Кількість переглядів: 980

Фото без опису20 січня 2017 року  відбулася чергова 14 сесія 1-го скликання

Чергову сесію голова Людмила Милашевич розпочала зі слів подяки колективу селищної ради та всьому депутатському корпусу за плідну роботу проведену у 2016 році, та закликала і надалі продовжувати сумлінно виконувати свої обов’язки для покращення життя нашої громади.

Присутніми на скликанні були не лише апарат селищної ради та депутатський корпус, а й головний лікар Семенівської центральної районної лікарні - Олександр Романюк та начальник Семенівського відділення поліції - Сергій Джулай.

З вітальними словами звернулася Людмила Милашевич до головного лікаря Семенівської ЦРЛ, так як, 3 січня 2017 року Олександ Романюк офіційно прийнятий на посаду головного лікаря, та побажала йому успіхів у роботі, міцного здоров’я, миру та добробуту. В свою чергу Олександр Романюк розповів про перші кроки на новій посаді, про подальші плани його роботи на покращення роботи ЦРЛ. Візит начальника Семенівської поліції також був інформаційним, Сергій Джулай прозвітував перед  депутатами та колективом  селищної ради про виконану роботу Семенівського відділення поліції за 2016 рік, з яким можна ознайомитись на офіційному сайті facebook та у розділі «НОВИНИ» веб-сайту Семенівської селищної ради. 

Далі депутати приступили до розгляду питань порядку денного, серед яких найбільше уваги було приділено питанням бюджету Семенівської селищної ради за 2016 рік,  затвердження Плану соціально-економічного розвитку, затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства  та благоустрою населених пунктів, створення комунального підприємства «Благоустрій», земельні питання. Оскільки перед сесією відбулося засідання профільних комісій, то дані рішення приймалися швидко й організовано.

Також з річним звітом про виконану роботу за 2016 рік виступили селищний голова Людмила Милашевич та староста Вереміївського старостату Анатолій Антипчук.

В результаті засідання депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з  питань порядку денного та розглянули всі поточні питання.

У 14 сесії першого скликання взяли участь 24 депутата із 26, було розглянуто 47 питань. 

Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора