A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Міністерством юстиції України запущено онлайн будинок юстиції

Дата: 30.06.2017 14:20
Кількість переглядів: 824

У 2017 році відбулася презентація виходу проекту Міністерства юстиції України «Онлайн будинок юстиції» на всеукраїнському рівні.

Це означає, що тепер зареєструвати нову юридичну особу (товариство з обмеженою відповідальністю, приватне підприємство тощо) або фізичну особу – підприємця можна не виходячи з дому. Крім того, в режимі онлайн можна подати документи для включення відомостей про юридичну особу та для державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням.

Для цього потрібно зайти на сайт https://online.minjust.gov.ua/ сервісу, зареєструватися та отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП) для підписання документів.

Ці адміністративні послуги є безкоштовними.

На порталі сервісу розмішена інструкція з отримання кожної запропонованої послуги, а також є можливість залишити відгук.

Окрім вищезгаданих сервісів, українці можуть отримати інформацію з усіх реєстрів Мін’юсту, у тому числі інформацію у формі витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Для цього необхідно зайти на сайт Міністерства юстиції та обрати розділ «Онлайн сервіси», ввести пошукові дані (це може бути назва компанії, код ЄДРПОУ, прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця), зачекати 20-30 секунд, поки сформується документ. Потім необхідно сплатити за послугу карткою Visa/MasterCard (вартість послуги 60 грн.). До речі, якщо витяг Вам формуватиме державний реєстратор, то плата за надання інформації становитиме 80 грн. Після успішної проплати завантажуємо  та роздруковуємо документ.

Також в «онлайн будинку» можна скористатися послугою «СМС-Маяк», яка передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін у реєстрах бізнесу та нерухомості щодо майна.

«Онлайн будинок юстиції» - це повністю прозора автоматизована система, яка дозволяє скористатися ключовими послугами у сфері реєстрації, заощаджуючи ваш час.

Державний реєстратор

сектору державної реєстрації

Семенівської районної державної адміністрації

Ірина Зубчук


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора