Обрізка робиться для омолодження дерев

Дата: 26.01.2018 14:21

Фото без опису  25 та 26 січня в Семенівці на території мікрорайону Цукрозавод комунальники проводитимуть обрізку дерев по вулицях  Космонавтів, Комарова, Гагаріна, Поповича та Тітова.

Така обрізка потрібна для омолодження застарілих насаджень. Оскільки в селищі вузькі вулиці та тротуари,  то гілки заважають перехожим та водіям. Крім того, високі дерева можуть пошкодити електромережі, порвати дроти вуличного освітлення, та деякі з них є в аварійному стані.

Наразі бригада  КП “Благоустрій” з допомогою робітників ТОВ “Адамант- БР”(м. Полтава) активно проводять санітарну обрізку тих  дерев, які мають велику висоту, а тому несуть загрозу для жителів.  Працівники комунального підприємства відразу ж прибирають гілля з тротуарів та проїзної частини.