VIII - тур Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга група "А")

Дата: 04.07.2017 14:30

У суботу, 1 липня, в групі A першої ліги чемпіонату Полтавщини були зіграні три перенесені поєдинки, які офіційно завершили перше коло.

Саме в цих матчах вирішувалось хто стане переможцем першого кола, «Дружба» чи Локомотив. Щоб випередити Гребінку команді з очеретуватого потрібно було на виїзді перемогти ФК «Зоря-Стара Аврамівка», але з цим завданням Дружба не впоралась, матч завершився нічиєю 2:2, тож лише друге місце.

Слід зазначити, що перша сходинка Локомотива, не гарантує йому легкого життя в другому колі, адже  він має фору від найближчого переслідувача лише в один бал. Команди, у турнірній таблиці, розташувались так щільно, що навіть володар восьмої сходинки претендує на підсумкове перше місце, тож вся боротьба ще попереду.

Джерело - football.poltava.ua/

Наша команда приймала вдома ФК «Сенча» з Лохвиччини в рамках 8-го туру, який був перенесений з 17 червня на 1 липня 2017 року.

З перших хвилин ФК «СЕМЕНІВКА» взяла матч під свій контроль і вже на початку гри вийшли в перед, забитий  м’яч  був автоголом, де захисники Сенчі не розібралися один з одним в захисті.  Майже протягом всього матчу, ФК «СЕМЕНІВКА» тримала гру під контролем та відзначилась ще чотири рази. Забиті голи записали на свій рахунок півзахисник Олександр Духно, який відзначився двічі та півзахисник Олександр Синьовид, який забив один м’яч. П’ятий та останній гол був забитий гравцями ФК «Сенча» в свої ворота так як і перший.  Отже проаналізувавши перше коло, наша команда перемогла в першому та останньому турі, та має в своєму активі дві перемоги та дві нічиїх і знаходиться на 9-й сходинці.

ФК «СЕМЕНІВКА» - ФК «Сенча» 5:0

Юнацька команда також порадувала своїх вболівальників перемогою, обігравши своїх одноліток з мінімальним рахунком 1-0. Гол у ворота суперника забив Максим Ярина. Варто зазначити що юнаки ФК «Сенча» знаходяться на другій сходинці, наші ж дублери мають у своєму активі 15 балів та 4 сходинку в турнірній таблиці.

ФК «СЕМЕНІВКА» - ФК «Сенча» 1:0

Тож побажаємо нашій команді в другому колі чемпіонату, тільки перемог та маємо надію що ФК «СЕМЕНІВКА» реалізується та підніметься в турнірній таблиці.

Результати інших ігор VIII  -го туру Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга група "А")

ФК “Зоря-Ст.Аврамівка”  –  ФК “Дружба” 2:2

ФК “Пирятин” – ФК “Глобине” 1:2

Турнірна таблиця станом на 02.07.2017 р.

М   Команда І В Н П М Р О
1 Локомотив (Гребінка) 9 5 3 1 12 – 5 +7 18