Дата: 12.03.2018 14:30

Цими вихідними в спортивному залі Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся Відкритий традиційний волейбольний жіночий турнір, присвячений Міжнародному жіночому дню.

Спортивні баталії уже четвертий рік поспіль проводяться за ініціативи та спонсорської підтримки Семенівської районної партійної організації Аграрної партії України, депутата Полтавської обласної ради Володимира Куцовола, Семенівського селищного голови Людмили Милашевич, в.о. старости Веселоподільського старостату Інни Календарь та педагогічного колективу Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор – Наталія Іванина).
Участь у змаганнях цьогоріч взяли 8 спортивних колективів із різних куточків нашого району. Це – шкільна команда Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. (теперішні учні), «Юність» і «Надія» (випускники різних років Веселоподільської школи), «Молодість» (Заїчинська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Магнолія» (Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Промінь» (Богданівська ЗОШ І-ІІ ст.), команди Семенівського НВК №1 ім. М. М. Хорунжого і Семенівського НВК №2.
Прологом змагань стали вітальні слова селищного голови Людмили Милашевич. «Я дуже рада, що на Семенівщині останнім часом так активно розвивається спорт. А особливо приємно – бути сьогодні присутньою на жіночому турнірі, аналогів якому немає в нашому районі», - зазначила у своєму виступі очільниця громади.
Справжньою окрасою турніру став запальний і ритмічний танець від талановитого хореографічного колективу «Фурор» (курівник – Олена Перлова).
У результаті динамічної, видовищної і безкомпромісної боротьби призові місця розподілилися наступним чином:
І місце – команда з Веселого Подолу «Надія»;
ІІ місце – – шкільна команда Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – команда «Молодість» (Заїчинська ЗОШ І-ІІІ ст.);
ІV місце – колишні випускники Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. – команда «Юність».
Переможців та призерів нагородили Грамотами та медалями.
Затяті любителі волейбольного ремесла – команди із Веселого Подолу вкотре продемонстрували свою майстерність і велику любов до спорту й знову стали тріумфаторами змагань.
Головним суддею жіночого турніру виступив учитель фізичного виховання Веселоподільської школи Микола Забара.

За матеріалом: ГолосГромади