Концерт англійської пісні «Englishvision 2018» в Семенівському НВКМ № 2

Дата: 21.03.2018 14:51

Фото без опису«ENGLISHVISION 2018» у Семенівському НВК № 2

21 березня уже втретє у нашому районі проходить концерт англійської пісні «Englishvision 2018». Започаткований цей захід був з ініціативи адміністрації Семенівського НВК №1 ім. М.М Хорунжого ще у 2016 році. Метою концерту є популяризація вивчення англійської мови, як мови міжнаціонального спілкування.
Цьогоріч дійство проходило у стінах Семенівського НВК №2. Аби взяти участь у заході, до навчального закладу завітали учні з різних куточків нашого району. Чудовий настрій глядачам дарували вихованці Семенівських НВК № 1 ім. М.М. Хорунжого та НВК № 2 Семенівської селищної ради, учні Василівської, Біляківської, Заїчинської, Оболонської, Веселоподільської, Паніванівської шкіл. Концерт проходив за підтримки Семенівської селищної ради (селищний голова Людмила Милашевич). Учасники та вчителі англійської мови, котрі тренували дітей, дуже відповідально та творчо підійшли до підготовки. Зі сцени звучали сучасні англомовні пісні. Крім того, майже кожен виступ супроводжувала інсценізація виконуваного хіта. Яскравим завершенням свята став художній номер у виконанні учня 9 класу Семенівського НВК № 2 Андрія Німченка в образі Вєрки Сердючки. Кожному учаснику завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Олена Шестопал та учитель англійської мови НВК №2 Валентина Моргун вручили дипломи та записники. Глядачі та учасники отримали масу позитивних емоцій.

За матеріалом: "ГолосГромади"