ОГОЛОШЕННЯ про скликання 32-ї сесії Семенівської селищної ради

Дата: 23.02.2018 14:55

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ про скликання 32-ї  сесії Семенівської селищної ради

Відповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 32-ї  сесії селищної ради  що відбудеться 06 березня 2018 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної об»єднаної територіальної громади на 2018 рік.
  2. Про передачу Семенівській районній раді міжбюджетних трансфертів на фінансування  програми соціально-економічного розвитку  Семенівського району на 2018 рік (для Семенівської ЦРЛ).
  3. Про передачу Семенівській районній раді міжбюджетних трансфертів на фінансування  програми соціально-економічного розвитку  Семенівського району на 2018 рік (для УПСЗН Семенівської РДА).
  4. Про передачу Семенівській районній раді міжбюджетних трансфертів на фінансування комплексної програми розвитку освітньої галузі  Семенівського району на 2017-2020 роки;
  5. Про передачу Семенівській районній раді міжбюджетних трансфертів на фінансування  програми соціально-економічного розвитку  Полтавської області на 2018 рік (для Семенівської пожежної охорони).
  6.  Про передачу Семенівській районній раді міжбюджетних трансфертів на фінансування програми економічного і соціального розвитку Семенівського району на 2018 рік
  7. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Миру (Леніна) в с.Степанівка Семенівського району Полтавської області. Коригування».
  8. Про затвердження робочих проектів та проектно-кошторисної документації по реконструкції мережі вуличного освітлення в с.Веселий Поділ, Семенівського району, Полтавської області».
  9. Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Семенівської  об»єднаної територіальної громади.
  10. Про затвердження Статуту Семенівської дитячо-юнацької спортивної школи в новій редакції.
  11. Про затвердження Статутів комунальних закладів дошкільної освіти в новій редакції.
  12. Про внесення змін, затвердження  та введення в дію штатних розписів комунальних закладів дошкільної освіти  Семенівської селищної ради на 2018 рік
  13.  Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської об’єднаної територіальної громади за Відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту на праві оперативного управління.
  14.  Про затвердження Комплексної програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації (події) Семенівської селищної ради (ОТГ) на 2018-2020 роки.
  15.  Про внесення змін до складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
  16.  Про розробку детального плану території.
  17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельних ділянок у власність громадян.
  18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для передачі земельних ділянок у власність громадянам.
  20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для передачі земельних ділянок у користування громадян.
  21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
  22. Про надання  дозволу на  розробку проекту  землеустрою   щодо відведення земельної ділянки у користування громадян із  земель  сільськогосподарського призначення .
  23. Про припинення права користування земельними ділянками.
  24. Про внесення змін до рішення Семенівської селищної ради.
  25. Про проведення земельних  торгів.

Додатки до рішень 32 сесії Семенівської селищної ради:

1.  Додаток до рішення Статут Семенівської ДСЮШ;
  2.  Додаток до рішення Штат Семенівської ДЮСШ;
  3. Додаток до рішення Статут ДНЗ Веселе Сонечко;
  4.  Додаток до рішення Статут ДНЗ Дзвіночок;
  5. Додаток до рішення Статут ДНЗ Капітошка;
  6.  Додаток до рішення Статут ДНЗ Подоляночка;
  7. Додаток до рішення Статут Семенівського ДНЗ Малятко;
  8.  Додаток до рішення  Про Оперативне управління Майно;
  9.  Додаток до рішення  Про Оперативне управління Майно;
  10. Додаток 1 до рішення Про внесення змін до бюджету Семенівської селищної ради на 2018 рік;
  11. Додаток 2 до рішення Про внесення змін до бюджету Семенівської селищної ради на 2018 рік;
  12. Додаток 3 до рішення Про внесення змін до бюджету Семенівської селищної ради на 2018 рік;
  13. Додаток 4 до рішення Про внесення змін до бюджету Семенівської селищної ради на 2018 рік;
  14. Додаток 5 до рішення Про внесення змін до бюджету Семенівської селищної ради на 2018 рік;
  15. Додаток 6 до рішення Про внесення змін до бюджету Семенівської селищної ради на 2018 рік;
  16.  Додаток до рішення Про затвердження комплексної програми цивільного захисту.