Інформація про хід виконання програми розвитку фізичної культури та спорту на території Семенівської ОТГ за 2017 рік.

Дата: 16.01.2018 15:08

Фото без опису     Фізична культура та спорт відіграють важливу роль у формуванні, зміцненні, збереженні здоров’я громадян, підвищенні працездатності та збільшенні тривалості життя,  утвердженні спортивного авторитету громади та розвитку всіх видів спорту серед різних верств населення Семенівської ОТГ .

Протягом 2017 року відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Семенівської селищної ради було проведено низку спортивних заходів. Зокрема,  в 2017 році  було проведено два турніри з шахів та шашок, три турніри з волейболу, три футбольні змагання, чотири тенісні турніри. Також команди від Семенівської ОТГ брали участь в обласних змаганнях з футболу та в обласній спартакіаді серед ОТГ, що проходила в смт. Решетилівка

Фізкультурно-оздоровча та спортивна діяльність серед населення

Протягом 2017 року було  забезпечено проведення різноманітних комплексних заходів серед всіх верств  населення ОТГ, а саме:

•  Турнір з шахів та шашок на день Незалежності України;
  • Турнір з волейболу в с. Веселий Поділ на святі Веселої мудрості;
  • Турнір з міні футболу присвячений Всесвітньому дню футболу;
  • Відкритий новорічний турнір з настільного тенісу Семенівської об’єднаної територіальної громади;
  • Футбольний матч Ветеранів 50 +;
  • Відкритий турнір з волейболу;
  • Турнір об’єднаної територіальної громади з шахів та шашок;
  • Турнір з настільного тенісу;
  • Жіночий турнір з волейболу в с. Веселий Поділ;
  • Турнір з настільного тенісу серед ветеранів;
  • Першість Семенівського району з міні футболу;
  • Турнір та змагання з волейболу, шахів та шашок присвячений святкуванню дня Незалежності України в с. Вереміївка;
  • Відкритий турнір з футболу;
  • Передноворічний турнір з настільного тенісу.

Залучення населення громади до різних фізкультурно-спортивних заходів є прерогативою відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Семенівської селищної ради,  дані змагання є цікавими, пізнавальними та  доступними для всіх верств населення.

ФК  “Семенівка” брала участь у чемпіонаті Полтавської області з футболу, також наші спортсмени були учасниками Першості Полтавської області з футболу (Перша ліга).

Команда Семенівської ОТГ на чолі з її головою Л. Милашевич взяла участь в Іх обласних поєдинках ВФСТ «Колос» серед об'єднаних територіальних громад на «Кращу спортивну громаду Полтавщини 2017 року», що проходили в смт. Решетилівка, де вибороли почесне ІІ місце.

На виконання програми розвитку фізичної культури та спорту на території Семенівської ОТГ у 2017 році виділено та освоєно бюджетних коштів в сумі 119 290 грн.  У звітному році придбано 10 тенісних столів, інший спортивний інвентар, кубки, забезпечено підвіз учасників змагань.