Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

У Семенівці закінчується будівництво "острівця безпеки"

Дата: 08.11.2017 15:25
Кількість переглядів: 769

Фото без опису

 

Служба автомобільних доріг у Полтавській області впроваджує сучасні засоби безпеки руху. Один з таких - «острівці безпеки». На автодорозі Т-17-16 Хорол-Семенівка-Кременчук завершується будівництво другого на Полтавщині подібного об’єкту. Декілька місяців тому аналогічний «острівець» був побудований в м.Лохвиця.

Через селище Семенівка проходить автодорога Т-17-16 Хорол-Семенівка-Кременчук. Траса знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Полтавській області. Цього року на автодорозі продовжується поточний ремонт.
- Цього року на автодорозі відремонтовано близько 20 кілометрів покриття. Як відомо на оновленому покритті зростає швидкість руху автомобілів, відповідно збільшується і кількість аварій. Аби знизити аварійність в населених пунктах, в смт.Семенівка вирішено побудувати «острівець безпеки» в рамках системи Traffic calming measures. Доїжджаючи до центру селища, де значне скупчення людей, водії будуть пригальмовувати, тим самим знижуватимуть швидкість, - розповідає начальник Служби автомобільних доріг Володимир Трояновський.
Завдяки сонячним батареям, об'єкт освітлюється вночі та його вказівники помітні з відстані декілька сот метрів. Дорожні знаки та інші елементи обладнані антивандальним покриттям. Наразі завершується асфальтування покриття автодороги. 
Нагадаємо, що об’єкт штучного обмеження швидкості буде вже другим на Полтавщині. Перший побудовний в м. Лохвиця.

Фото без опису  Фото без опису

Фото та матеріал - Голос Громади

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора