ВІТАЄМО З Днем вихователя

Дата: 27.09.2017 15:39

Фото без описуСеменівська селищна рада вітає колективи ДНЗ «Малятко» та ДНЗ «Дзвіночок» Семенівської об'єднаної територіальної громади з професійним святом – Днем вихователя і всіх дошкільних працівників!

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, щоденна наполеглива, і натхненна праця, що збагачує світ знаннями, милосердям та людяністю. Найщиріші слова подяки всім працівникам дошкільної освіти за віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Адже саме ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.

Вітаючи вас зі святом, бажаємо вам здоров’я на довгі літа, добра і радості від вихованців та вдячності від їх батьків. Хай кожен день буде наповнений добром, щедрістю, надією і вірою.