Вітання селищного голови з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2016 16:51

Ось і завершується 2016 рік. Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Дозвольте мені особисто та від імені виконавчого комітету Семенівської селищної ради привітати Вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного.  Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі. А світло Вифлиємської зорі принесе у Вашу домівку добро, злагоду, мир та достаток.

Рік, що минає -  збагатив нас новим досвідом, відкрив перед нами перспективи для нашого майбутнього.
Тож нехай 2017 рік стане таким, яким Ви хочете його бачити: щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, нові перемоги і позитивні результати! Нехай кожному з Вас він принесе віру  у правильність обраної мети та енергію для її досягнення!

Тож хай об’єднаються в році новому всі добрі починання і звершення заради нашого майбуття.

Міцного вам здоров`я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях!
Миру і Божої благодаті в кожен Ваш дім!
З Новим роком! З Різдвом Христовим,
Щасливих вам, добрих і веселих свят!

З повагою Семенівський селищний голова Людмила Милашевич