Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Безпека під час відзначення Водохреща

Дата: 18.01.2018 15:57
Кількість переглядів: 745

Фото без опису     Безпечне відзначення Водохреща

     З метою забезпечення безпеки людей під час проведення заходів на водних об’єктах, Семенівські рятувальники радять занурюватися у воду лише у спеціально пристосованих місцях.
     Під час перебування поблизу водних об’єктів та безпосередньо занурення потрібно бути вкрай обережними та дотримуватися правил безпечної поведінки.
     Основні рекомендації для тих, хто планує занурюватися: бажано мати досвід занурень в холодну воду, а якщо у вас хворе серце – краще взагалі відмовитися від купання.
     Перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. За перших ознак переохолодження – тремтінні, посинінні шкіряних покривів, губ, болі у пальцях рук і ніг – людині слід негайно надати допомогу. При легкому переохолодженні постраждалого достатньо тепло одягти, напоїти гарячим чаєм та змусити виконувати інтенсивні фізичні вправи. У разі середнього і важкого переохолодження – розтерти вовняною тканиною, зробити масаж усього тіла і тепло вдягнути. Зігрівання має бути поступовим, щоб не було різкого перепаду температур.
Також рекомендуємо не заходити у воду в нетверезому стані. Перед тим, як вийти на кригу, переконайтесь, що вона достатньо міцна. Безпечним для однієї людини вважається лід товщиною понад 7 см, а для групи людей товщина криги має сягати щонайменше 15 см. Крім того, під час святкування не залишайте поблизу водойм без нагляду дітей.

Матеріал: Семенівський РС ГУ ДСНС України  в Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора