23 березня: Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 23.03.2018 08:57

Фото без описуСьогодні в Україні всі працівники культури та аматори народного мистецтва відзначають своє професійне свято- Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

За Ваш вагомий внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність сьогоднішній день відзначається як Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Це свято стосується кожного з Вас, адже всі Ви є носіями  традицій, звичаїв сіл, селища, району, зрештою всієї країни. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність та свідомість, робить нас неповторними.

Щиросердно вітаємо всіх працівників культурної галузі та аматорів народного мистецтва зі святом, бажаємо усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги  і особистого щастя.

З найкращими побажаннями з нагоди свята виконавчий комітет Семенівської селищної ради