A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Інформація від Сектору податків і зборів з фізичних осіб Лубенської ОДПІ

Дата: 23.03.2018 14:09
Кількість переглядів: 643

Відповідно до листа Лубенської ОДПІ ГУ ДФС України в Полтавській області № 257/9/16- 18- 01- 30 від 20. 03. 2018 року “Про інформаційне наповнення веб- сайту” виконавчий комітет Семенівської селищної ради доводить до відома населення Семенівської об’єднаної територіальної громади наступне:

 Декларування доходів громадян триває

            За два місяці поточного року 818 мешканців території обслуговування Лубенської ОДПІ подали податкові декларації про отримані доходи. Зокрема, 782 декларацій подали громадяни, які зобов’язані були задекларувати свої доходи, на загальну суму 21,4 млн. грн., в т.ч. 607 громадян – які самостійно обробляли власні земельні частки (паї) та отримали доходи від продажу с/г продукції.

            Також, подали декларації 36 громадян, які виявили бажання скористатись правом на податкову знижку. Останніми задекларовано  до повернення податку з доходів фізичних осіб на суму 64,1 тис. грн., з яких 44,6 тис. грн.  вже повернуто.

            Нагадуємо, що подати декларацію для отримання податкової знижки можна протягом усього року, тобто до 31 грудня включно, тоді як громадяни, які зобов’язані задекларувати свої доходи, повинні зробити це не пізніше 2 травня.

 

Сектор податків і зборів

з фізичних осіб Лубенської ОДПІ

 ГУ ДФС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора