Приїзд святині Свято-Миколаївського жіночого монастиря Запорізької єпархії - Чудотворна ікона з частиною мощей Святого Миколая Чудотворця.

Дата: 26.03.2018 17:07

Фото без описуЦими вихідними у Всіхсвятському храмі с-ща Семенівка перебувала святиня Свято-Миколаївського жіночого монастиря Запорізької єпархії — Чудотворна ікона з частиною мощей Святого Миколая Чудотворця.

Протягом двох днів прихожани мали можливість прикластися до святині і попросити заступництва від хвороб та недуг.
Небесне заступництво праведника береже всіх — від дітей до людей похилого віку. Він вважається заступником мандрівників, моряків, солдатів, несправедливо засуджених в’язнів, тих, хто займається ризикованою роботою (рятувальників, пожежників і т. д.), оберігає від ворогів міста та фортеці.

За матеріалом: "ГолосГромади"