Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Зустріч із творчо-обдарованою особистістю, поетесою, художницею Ніною Кохан

Дата: 27.03.2018 15:33
Кількість переглядів: 949

Фото без опису26 березня у приміщенні Семенівської центральної районної бібліотеки відбулося засідання літературного кафе «Рідне слово», під час якого пройшла зустріч із творчо-обдарованою особистістю, поетесою, художницею Ніною Кохан (Вертій).


Ініціатором і організатором зустрічі виступила директор Семенівської ЦРБ Лідія Шумейко. 
На захід завітали письменники Анатолій Пахомов, Олександр Косько, Любов Мазанько, Олена Кіяшко, Ліана Сіденко та усі хто любить і цінує поетичне слово. 
У доробку Ніни — вірші про природу, кохання, інтимна лірика, розповідь про Україну, про Майдан і війну на Сході. 
Окремі твори молодої поетеси читали учасники заходу — Галина Самбур, Лідія Шумейко, Олена Кіяшко, Олександр Косько. 
Високу оцінку творчості молодої поетеси дали письменник Анатолій Пахомов, Ліана Сіденко, Олена Кіяшко (члени літературного об’єднання Семенівщини). 
Голова літературного об’єднання Олександр Косько вніс пропозицію прийняти в члени літераторів Семеніщини Ніну Кохан. Цю пропозицію було підтримано одноголосно.
Та на цьому зустріч не закінчилась. Наступним кроком була розповідь про чудові картини створені Ніною. Усі присутні мали можливість не тільки познайомитись з виставкою її робіт,а й поспілкуватись з автором, адже така нагода випадає не завжди.
Ведуча заходу Зоя Іващенко подякувала усім присутнім, що знайшли час і завітали до бібліотеки та від усіх присутніх висловила щиру вдячність Ніні, за її талант, за те що поділилася своїми творчими доробками. А також побажала нових творчих злетів, щастя, здоров’я, запального вогнику, натхнення, гармонії, вірних друзів і, звичайно ж, кохання.

За матеріалами: "ГолосГромади"

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора