Сьогодні в стінах Семенівського НВК № 2 пройшов обласний зональний огляд екологічних агітбригад

Дата: 03.04.2018 16:54

Фото без описуСьогодні в Семенівському НВК № 2 пройшов обласний зональний огляд екологічних агітбригад.

До стін навчально- виховного комплексу  з’їхалися сім агітбригад з Хорольського, Глобинського та Семенівського районів.

Хорольщину на даному етапі конкурсу представляли: екологічна агітбригада «Екос» Староаврамівської ЗОШ І- ІІІ ступенів Хорольської районної ради, екологічний театр «Екофлеш» Андріївської ЗОШ І- ІІІ ступенів Хорольської районної ради та екологічна агітбригада «Пролісок» Покровськобагачанської ЗОШ І- ІІІ ступенів Покровськобагачанської сільської ради.

Глобинщину представили екологічна агітбригада «Бережани» Градизької ЗОШ № 2 І- ІІ ступенів Глобинської районної ради та екологічний театр «Еко- світ» Великокринківської ЗОШ І- ІІІ ступенів Глобинської районної ради.

Від Семенівщини в  конкурсі взяли участь екологічний театр «Червона стріла» Криворудської ЗОШ І- ІІІ ступенів Семенівської районної ради та екологічна агітбригада «Пролісок» Семенівського навчально- виховного комплексу № 2 Семенівської селищної ради.

Свято відкрили неодноразові учасники та призери районних, обласних Всеукраїнський конкурсів та фестивалів хореографічний колектив «Фурор».

З вітальними словами до глядачів та учасників конкурсу звернулися Семенівський селищний голова Л. П. Милашевич, директор Полтавського обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді В. Г. Біднина та директор Семенівського НВК №  Л. М. Шудря, та.

Оцінювати виступи агітбригад та екотеатрів прибуло високоповажне журі: директор Полтавського обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді В. Г. Біднина, член Полтавської обласної організації Українського товариства охорони природи Н. О. Гуріненко, провідний спеціаліст відділу експертизи, моніторингу та зв’язків з громадськістю Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА І. В. Лебідь, завідувач відділу екології та охорони природи Полтавського обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді А. О. Мокляк та головний лісничий Державного підприємства «Лубенське лісове господарство» Ю. А. Крекотень.

Всі команди  показали високу майстерність, професіоналізм та рівень підготовки. Вони донесли до членів журі та всіх присутніх, те як потрібно ставитися до природи, навколишнього середовища та акцентували увагу на проблемах з екологічною ситуацією в  нашій  держави, закликали  раціонально використовувати природні ресурси  нашої країни.

Після виступів всіх команд, доки журі приймало  рішення, перед глядацькою аудиторією з сольними номерами виступили учасниця районного та зонального   обласного огляду- конкурсу художньої самодіяльності «Веселка», переможниця обласного конкурсу виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Музичний вернісаж» Куценко Анастасія, учасниця районного та зонального   обласного огляду- конкурсу художньої самодіяльності «Веселка» Міщенко Юлія та учасниця районних оглядів- конкурсів художньої самодіяльності Антонова Софія.

Далі,   для підведення підсумків та нагородження дипломами,  слово було надано журі.

Так,

Іше місце між собою поділили

екологічна агітбригада «Пролісок» Семенівського НВК № 2 Семенівської селищної ради,

екологічний театр «Червона стріла» Криворудської ЗОШ І- ІІІ ступенів Семенівської районної ради,

ІІге місце було розподілено між

екологічний театр «Екофлеш» Андріївської ЗОШ І- ІІІ ступенів Хорольської районної ради.

ІІІтє місце виборола екологічна агітбригада «Екос» Староаврамівської ЗОШ І- ІІІ ступенів Хорольської районної ради.

Ключовими  словами сьогоднішнього огляду, були «Ми не повинні стояти осторонь і дивитися, як руйнується екологія природи і екологія людини. Не чекаймо допомоги, а самі почнімо допомагати».