Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради

Дата: 05.04.2018 14:46

Фото без описуСьогодні 05 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради. По питаннях порядку денного доповідали: заступники селищного голови С.Полупан та С.Чинчик,   інструктор- методист з фізичної культури та спорту відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради М. Заяць, юрисконсульт виконавчого комітету селищної ради І. Жарікова,  начальник відділу у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради Ж. Омельченко.

На засідання було винесено такі питання:

1. Про підготовку до проведення двомісячника по озелененню та благоустрою території селищної ради (ОТГ) “За чисте довкілля”.
  2. Про підсумки спортивно- масової роботи на території селищної ради за 2017 рік.
  3. Про затвердження плану заходів щодо розвитку фізичної культури і спорту на 2018 рік.
  4. Про внесення змін до Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно- транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Семенівської ОТГ, затверджене рішення виконавчого комітету від 29 січня 2018 року.
  5. Про затвердження нового складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Семенівської селищної ради.
  6. Про створення евакоприймальної комісії Семенівської ОТГ.
  7. Про затвердження штатно- посадового списку особового складу приймально- евакуаційних пунктів (оповіщень) на території Семенівської селищної ради.
  8. Про створення опікунської ради при виконавчому комітеті селищної ради.
  9. Про створення комісії з питань захисту прав дитини та соціального супроводу сімей/ осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  10. Розгляд заяв громадян про надання матеріальної допомоги.

По кожному з питань прийняті відповідні рішення.