Привітання від депутатів Полтавської обласної рад В. Куцовола та В. Кабачка

Дата: 08.04.2018 17:04

Фото без описуФото без описуДорогі земляки!

Свято Великодня спонукає нас укотре замислитися над вічними цінностями християнської моралі, наповнити наші серця добротою і любов'ю, зміцнитися духовно.

Звертаючись у молитвах до Всевишнього, просімо сповнити наші серця благословенням і радістю, захистити Українську державу, послати нашому народові духовне оновлення, дарувати йому мир, здоров'я, злагоду і достаток.

Нехай світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти усі труднощі, які випали на нашу долю, та непохитну віру в краще майбутнє!

У торжества Великоднього вітання бажаємо, щоб ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою депутати Полтавської обласної ради Володимир Куцовол та Віталій Кабачок.